İletişim: 351 55 57-353 4985

İhanetten ZAFERE

 

İhanetin ve Zaferin fiilen görüldüğü bir gün olan 15 Temmuz, vatanımızın bölünmez bütünlüğünün, milletimizin milli birlik ve beraberliğinin bütün dünyaya bir kez daha gösterildiği büyük destanımızdır.

Demokrasinin bir kez daha galip geldiği ihanet gecesinde, uçakların, tankların, helikopterlerin, silahların karşına sadece iman dolu yürekleri, inançları ve al yıldızlı bayrakları ile  dikilen Milletimiz aynı Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşında olduğu gibi tüm fertleriyle vatanları için tek yürek olarak sokaklara döküldü ve bir kez daha hainlere karşı asaletini gösterdi.

15 Temmuz’da, başta Sayın Cumhurbaşkanımız, TBMM Başkanımız, Başbakanımız, tüm bakanlarımız, sağduyulu Milletvekillerimiz, gerçek askerlerimiz, güvenlik güçlerimiz ve vatandaşlarımız hain darbecilere  karşı canları pahasına onurlu ve güçlü duruş sergileyerek, milli iradenin kalesi Türkiye Büyük Millet Meclisimize ve vatanın her karış toprağına sahip çıktılar.

Darbe teşebbüsü karşısında gösterilen bu kahramanlık, başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliği sayesinde fetöcü hainlere ve tüm düşmanlarımıza unutamayacakları bir ders olarak tarih sayfalarında yerini aldı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde birlik ve beraberliğimizi yok etmek isteyen, kutlu yürüyüşümüzü engellemek isteyen iç ve dış bütün  hainlere karşı dimdik ayakta duran ve bu uğurda şahadete eren tüm kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi minnetle anıyor, Yüce Allah’ a vatanımızdan şanlı bayrağımızı, gök kubbemizden ezanlarımızı eksik etmemesi için dua ediyoruz.

 

  • 14/07/2018
  • Dr. Seyit Karaca