İletişim: 351 55 57-353 4985

Slider

 

Remel İnşaat’ın katkılarıyla Odamız adına Bilko A.Ş’nin düzenlediği piknik organizasyonunda hekimler bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi Meram Dere Tesislerinde gerçekleşen organizasyona aileleri ile birlikte katılan üyeler yoğun ilgi gösterdi.

Organizasyonda konuşan Başkanımız Dr. Seyit Karaca, katılımcılara teşekkür ederek, yönetim kurulu adına memnuniyetlerini dile getirdi.

Başkan Dr. Karaca; “Konya Tabip Odası olarak hekimlerimizin hakları için yaptığımız çalışmalar dışında üyelerimiz için çeşitli sosyal aktivitelerle buluşmalar gerçekleştiriyoruz. Bugün de geçen yıl olduğu gibi piknik organizasyonumuzda birlikteyiz. Bu organizasyonun gerçekleşmesinde Meram Dere Tesislerini kullanımımıza açan Konya Büyükşehir Belediyemize çok teşekkür ederiz. Ayrıca desteklerinden dolayı Remel İnşaat’a ve bu buluşmayı organize eden Bilko A.Ş’ ye de teşekkür ederiz. Burada birkaç saatlikte olsa yoğun iş tempomuzdan sıyrılıp, tüm stresimizi hep birlikte atabilmek için toplanıp hoş vakit geçirmek istiyoruz. Davetimize icabet edip yüksek katılım gösteren üye hekimlerimize ve ailelerine de çok çok teşekkür ederiz. Katılımınız ve sizlerle buluşmak oda yönetimi olarak bizleri çok mutlu etti. Bugün küçük büyük demeden hep birlikte eğlenelim, güzel vakit geçirelim inşallah” dedi.

Piknikte çocuklar palyaçolarla eğlendi, aralarında yarışmalar yapıldı. Hekimler de kendi aralarında halat çekme ve çuval yarışlarında kıyasıya mücadele ettiler. Çok renkli anların yaşandığı organizasyondan tüm katılımcılar neşeli bir şekilde ayrıldı.

Haberin videosu: https://video.konhaber.com/izle-144912-hekimler_piknikte_bulustu.html

  • 29/09/2019