İletişim: 0332 351 55 57

Slider

 

İnsanları birbirine yakınlaştıran, yardımlaşma, dayanışma, paylaşma duygularımızı yoğunlaştıran, kardeşlik, dostluk ve sevgi bağlarımızı güçlendiren, oruç, teravih ve diğer ibadetlerle manevi duygularımızın zirveye ulaştığı Ramazan ayını uğurlarken Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Milli gelenek ve örflerimizin bütün güzellikleriyle yaşandığı bayramlar, dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu, kimsesizlerin hatırlandığı, akraba ve yakınların buluştuğu, sevgi ve muhabbet hislerinin paylaşıldığı günler olması bakımından çok önemli günlerdir. Bu günler, milli ve manevi değerlerimizin en güzel şekilde nesilden nesile geçerek öğrenildiği zamanlardır.

Heyecan ve coşkuyla geçireceğimiz bayram günlerinde, maalesef her bayram aldığımız acı haberlerin tekrar yaşanmaması için hepimiz trafik kurallarına uyalım, bayram neşemizi hüzne çevirmemek için daha dikkatli ve sorumlu davranalım.

Bu duygu ve düşüncelerle; mübarek Ramazan Bayramı’nın Ülkemize, Aziz Milletimize ve tüm İslam Alemine huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz eder, beraber nice bayramlara kavuşmak temennisiyle tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ederim.

 

                                                                                Dr. Seyit KARACA

                                                                       Konya Tabip Odası Başkanı

 

  • 15/06/2018