İletişim: 0332 351 55 57

Slider

 

DenizBank, Konya Tabip Odası ile işbirliği protokolü imzaladı. Yapılan anlaşmayla Oda üyesi doktorlara DenizBank Afili Bankacılık ayrıcalıklarından yararlanabilecek. Ayrıca Oda aidat ödemelerini kolaylaştıran, Afili Bonus doctors ile vade farksız 6 taksitte ödeme imkânı da işbirliği kapsamında üyelere sunuluyor.

Yenilikçi ürün ve uygulamalarıyla farklılaşan DenizBank, yeni iş birlikleriyle çalışmalarına devam ediyor. DenizBank, bu kapsamda Konya Tabip  Odası ile DenizBank Konya Zafer Meydanı  Şube Müdürü Ömer Sabri Gülseven ve Konya Tabip Odası Başkanı Dr. Seyit KARACA ‘ın katılımıyla iş birliği protokolü imzaladı.

İki kurum arasında yapılan anlaşma ile Oda üyeleri DenizBank Afili Bankacılık ayrıcalıklarından yararlanabilecek. Üyeler Oda’ya ait POS cihazı üzerinden Afili Bonus Platinum ile vade farksız 6 taksitte aidatlarını ödeme imkânına da sahip olacak. Ayrıca üyelere tesis edilen POS cihazı, teslim tarihinden itibaren sözleşme süresince boyunca yönetim ücretinden muaf tutulacak.

“Oda üyelerini DenizBank’ın avantajlı hizmetlerinden yararlanmaya davet ediyoruz”

İki kurum arasındaki işbirliğiyle ilgili açıklama yapan Konya Zafer Meydanı Şube Müdürü Ömer Sabri Gülseven “Tabip Odası ile yaptığımız protokol; Oda üyelerine DenizBank Afili Bankacılık özel avantajlarını sunuyor. Meslek gruplarına özel hazırlanmış ürün ve çalışmalarımız ile DenizBank olarak amacımız, Afili Bankacılık hizmetlerimizi Oda’mız ile buluşturmak, hayatlarını kolaylaştıracak adımlar atabilmek. Oda üyelerimiz bundan böyle kişiye özel bireysel danışmanlık hizmeti, kredi/mevduat ve yatırım ürünlerinde ayrıcalıklı fiyatlamalar, Afili İletişim Hattı (0212 3402121) ile kesintisiz ve öncelikli hizmet gibi Afili Bankacılık hizmetlerinden yararlanabilecekler. Benzer şekilde Afili Bonus Platinum kredi kartı ile Oda üyelerimizin sosyal hayatlarına da değer katıyoruz.Pazar Kahvaltılarında %30, Havalimanı otoparklarında %50 indirim fırsatı, tiyatro, sinema ve restoranlarda çok özel indirim avantajları gibi fark yaratan uygulamalar Oda üyelerimizi bekliyor. Konya Tabip Odası üyelerini DenizBank’ın avantajlı hizmetlerinden yararlanmaya davet ediyoruz.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DenizBank Hakkında

DenizBank, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlama hedefi ile bir kamu iktisadi teşebbüsü olarak 1938 yılında kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi'nden satın alınan DenizBank’ı, Avrupa'nın önde gelen finans gruplarından Dexia Ekim 2006’da bünyesine katmıştır. 6 yıl boyunca Dexia’nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibariyle Rusya’nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir. DenizBank, kısa süre içerisinde Türkiye’nin sayılı bankalarından biri haline gelmiştir. 2003 yılında çeşitli finansal hizmetleri aynı çatı altında toplayan bir “finansal süpermarket” oluşturmak amacıyla DenizBank Finansal Hizmetler Grubu kurulmuştur. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nun, Türkiye’nin 81 ilinde, iştiraklerin şubeleri dâhil toplam 751 şubesi ile 14 binin üzerinde çalışanı bulunmaktadır. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nda DenizBank’ın yanı sıra beş yerli ve üç uluslararası finansal iştirak, altı yerli finansal olmayan iştirak ve Bahreyn’de bir şube bulunmaktadır. DenizYatırım, Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, DenizPortföy Yönetimi, DenizLeasing, DenizFaktoring, Intertech, DenizKültür, Ekspres Bilgi İşlem ve Ticaret, Deniz Kartlı Ödeme Sistemleri, Açık Deniz Radyo-TV ve Bantaş Grubun yerli; EuroDeniz, DenizBank AG ve DenizBank Moscow ise uluslararası iştirakleridir.

 

www.denizbank.com, www.facebook.com/DenizBank, twitter.com/DenizBank

 

 

  • 02/07/2018