İletişim: 0332 351 55 57

Slider

 

İlimizin önde gelen tüccar, sanayici ve iş adamlarının da içinde olduğu bir heyet, Odamız Başkanlığına yeniden seçilen Dr. Seyit Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Ziyarette, Bedesten Ayakkabıcılar Dernek Başkanı Abdullah Dölek, Mustafa Şen, Salih Öztaş, Ahmet Elden, Hidayet Onur, Tevfik Dündar, Meram Ziraat Odası Başkanı Ali Ataiyibiner, Mehmet Avcı, Ziya Kuz, Orhan Arıcıoğlu, Mümin Ünlükaçar, Emre Yasin Dündar, Sadettin Kutlu da hazır bulundular.

Heyeti temsilen söz alan Abdullah Dölek, geçmiş iki yıllık oda yönetimi döneminde güzel hizmetlere imza atan Dr. Karaca ve yönetimine tekrar seçilmelerinden dolayı hayırlı olsun dileklerinde bulunmak için geldiklerini, yeni dönemde de hayırlı hizmetlere imza atılacağına inandıklarını dile getirdi.

Başkan Karaca da ziyaret için teşekkür etti ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Dostların desteği başta olmak üzere, meslektaşlarımız için, ilimiz ve ülkemiz adına önemli işler yapmak için gayret etme düşüncesinde olduklarını ifade eden Dr. Karaca, ilimizdeki sağlık yatırımları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

  • 09/05/2018