HABER DETAYI

  • 177
image

TTB BAŞKANINI ŞİDDETLE KINIYOR VE İSTİFAYA DAVET EDİYORUZ

Tarih: 20-10-2022

TTB Başkanının terör örgütünün yayın organında Türk Silahlı Kuvvetleri için sarf ettiği iftiralara karşı 27 Tabip Odası ve hekim toplulukları en sert şekilde açıklama yaparak, Fincancıyı istifaya davet etti.

Konu hakkında açıklama yapan Oda Başkanımız Prof. Dr. Bahadır ÖZTÜRK, “Biz vatanını, bayrağını ve milletini seven hekimler olarak artık TTB’nin hekimlerin ve halkın sağlığını ilgilendiren, acil çözüm bekleyen konularda açıklamalar yapmasını, esas görevlerini yapıp toplumu ve siyaseti etkileyebilecek mecralarda bu itibarla hareket etmesini istiyoruz. TTB Başkanının “kimyasal silah kullanılmış” gibi alçakça bir ifadeyi Türk Silahlı Kuvvetlerimiz hakkında kullanmasını en sert şekilde kınıyor ve kendisini en acil şekilde istifaya davet ederken, bizi temsil etmediğini dile getiriyoruz.” dedi.

Diğer Haberler

14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun..

Bir insanı yaşatmanın tüm insanlığı yaşatmak olduğuna inanan, bu şiarla çalışan saygın bir mesleğin mensuplar..

Geçmiş Olsun Türkiye..

 Kahramanmaraş'da meydana gelen ve birçok ilimizde hissedilen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifa..

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİK..

Oda Başkanımız Prof. Dr. Bahadır Öztürk, Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'ı makamında ziyaret etti.

Uğ..