HABER DETAYI

  • 458
image

Hekimsen Odamızı Ziyaret Etti

Tarih: 24-02-2022

Hekimsen Genel Başkan Yardımcısı ve Kurucu Üyesi Konya Şehir Hastanesi Histoloji Uzmanı Dr. Salih Yahya Aksanyar, Hekimsen Yönetim Kurulu Üyesi Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dahiliye Uzmanı Dr. Mehmet Baran, Hekimsen gönüllüsü Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Cemil Er ve Konya Şehir Hastanesi’nden Dr. Mustafa Erol Odamızı ziyaret etti.

 

Hekimlerin yaşadığı sıkıntıların ve salgın sürecinin detaylı olarak konuşulduğu ziyaret sonrasında açıklama yapan Konya Tabip Odası Başkanı Dr. Eyüp Çetin;

Konya Tabip Odası Yönetim Kurulu olarak Hekimsen Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Hekimsen yönetiminde bulunan hekim arkadaşlarımızı odamızda misafir ettik. Hekimlik mesleğini icra ederken yaşadığımız sıkıntıları, sağlık alanındaki gelişmeleri ve salgın sürecini değerlendirip istişarelerde bulunduk. Hekimsen’i gayret ve enerjileri nedeni ile tebrik ediyor, hekimlerin onur mücadelesinde çıktıkları yolda başarılar diliyoruz. Aynı hedef doğrultusunda birlikte olduğumuzu beyan ediyoruz. Her sivil toplum kuruluşu gibi Konya Tabip Odası olarak biz de siyasi duruşu olmayan her hak mücadelesini desteklediğimizi beyan ettik. Ziyaretleri için teşekkür ederim dedi.

 

Diğer Haberler

14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun..

Bir insanı yaşatmanın tüm insanlığı yaşatmak olduğuna inanan, bu şiarla çalışan saygın bir mesleğin mensuplar..

Geçmiş Olsun Türkiye..

 Kahramanmaraş'da meydana gelen ve birçok ilimizde hissedilen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifa..

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİK..

Oda Başkanımız Prof. Dr. Bahadır Öztürk, Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'ı makamında ziyaret etti.

Uğ..